Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnešní den ve večerních hodinách byla naše jednotka vyslána k dopravní nehodě na Práchni. Na místo zásahu byla vyslána Liaz CAS 24. Jednotka na místě zásahu zjistila, že se jedná o dopravní nehodu dvou osobních automobilů. Jednotka provedla protipožární opatření u obou vozidel odpojením AKU a provedla opatření k zajištění úniku provozních kapalin. Účastníci nehody měli drobná poranění. Po odklizení vozidel z vozovky bylo místo DN předáno dopravní PČR a jednotka se vrátila zpět na základnu. (Poplach - 20:26 hod. , Návrat - 21:53 hod.)

 

Velitel zásahu: Aleš Vičan

Členové na místě zásahu: Michal Mikuš, Pavel Bílek, Lubomír Jakeš, Tomáš Jungvirt, František Svoboda, Michal Urban

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář