Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnešní den v nočních hodinách byla naše jednotka vyslána k požáru v závodě Preciossa Prysk. Na místo zásahu byla vyslána Liaz CAS 24. Po příjezdu na místo zásahu jednotka zjistila, že se jedná o požár skladu a archivu výrobních vzorků. Na místě již zasahovala HZS ÚK Česká Kamenice. Naše jednotka vytvořila druhý útoční proud "C" od rozdělovače a s využitím VDP se přidala k hašení požáru. Na místo se dostavily následně jednotky JSDHO Nový Bor a HZS LK ÚO CL, které se zapojili do likvidačních prací. Na místě zůstala naše jednotka a zajistila dohled nad požářištěm do ranních hodin a následně předala místo bezpečnostnímu technikovi podniku. Jednotka se vrátila zpět na základnu. (Poplach - 23:00 hod. , Návrat - 06:08 hod.)

 

Velitel zásahu: Aleš Vičan

Členové na místě zásahu: Michal Mikuš, Vladimír Hartl, František Svoboda, Václav Franz, Petr Tůma

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář