Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnešní den ve večerních hodinách byla naše jednotka vyslána k požáru balíků sena. Na místo zásahu byla vyslána Liaz CAS 24. Jednotka po příjezdu na místo zásahu zjistila, že se jedná o požár tří kusů balíků sena. Jednotka provedla uhašení jedním vysokotlakým proudem. Na místě VZ a PČR. Místo zásahu bylo předáno k šetření a jednotka se vrátila zpět na základnu. (Poplach - 00:27 hod. , Návrat - 01:26 hod.)

 

Velitel zásahu: Aleš Vičan

Členové na místě zásahu: Petr Tůma, Pavel Bílek, Tomáš Jungvirt, Michal Skořepa, František Svoboda

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Samé lži

(Hasiči Česká Kamenice, 28. 5. 2010 19:28)

Pánové hasiči, jinam se vám napsat nedá, ale co píšete o posledním požáru osobního vozidla je fakt děs. V prvé řadě vozidlo dohašovala JSDH Nový Bor a to před Vaším příjezdem a vodu, která tekla do kanalizace zabezpečovala naše jednotka HZS, tak nevím proč lžete. Vůbec se poté nedivím, že máte zrušené diskuzní fórum na Vašich stránkách, když Vám poté lidé něco napíšou, že lžete. Proto bych Vás chtěl požádat o urovnání zmíněného příspěvku. Děkuji Jirka HZS Č. Kamenice

Pro Frantu

(Milánek, 18. 11. 2009 21:06)

Bylo to v noci na Práchni s jednotkou Nový Bor.

balik

(franta, 18. 11. 2009 20:10)

Milánku aspon napiš kde to bylo a v kolik a pokud máš nějaké připomínky prijď to s námi osobně zkonzultovat ve čtvrtek do hasičarny

Chybí výjezd

(Milánek, 18. 11. 2009 19:39)

A kde máte napsaný výjezd ze dne 24.08.2009. Kde vaše jednotka při výjezdu totálně selhala.