Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnešní den v podvečerních hodinách byla naše jednotka vyslána k požáru nízké budovy. Na místo zásahu byla vyslána Liaz CAS 24 a Š706 CAS 25. Jednotka na místě zásahu zjistila, že se jedná o požár zděné kůlny na dřevo a jiná tuhá paliva. Jednotka provedla hašení jedním vysokotlakým a jedním jednoduchým  vedením "C". Na místě i jednotka HZS ÚK Česká Kamenice a PČR. Jednotky provedly likvidační práce. Jednotka HZS se vrátila zpět na základnu a naše jednotka vyčkala příjezdu vyšetřovatele ZPP. Místo zásahu bylo předáno majiteli. Jednotka se vrátila zpět na základnu. (Poplach - 17:27 hod. , Návrat - 19:44 hod.)

 

Velitel zásahu: Aleš Vičan

Členové na místě zásahu: Pavel Bílek, Vladimír Hartl, František Svoboda, Tomáš Jungvirt, Michal Mikuš

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář