Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnes v podvečerních hodinách byla naše jednotka vyslána k požáru nízké budovy v Novém Oldřichově. Na místo zásahu bylo vysláno vozidlo Liaz CAS 24. Jednotka po příjezdu na místo události zjistila, že se jedná o požár mezistropí v okolí kouřovodu od krbových kamen v rodinném domě. Majitel domu provedl uhašení požáru pomocí věder s vodou před příjezdem jednotky. Jednotka provedla odvětrání, odpojení el. proudu a částečně rozebrala kouřovod, aby vyloučila skryté šíření požáru. Na místo zásahu se dostavila JSDHO Nový Oldřichov, HZS LK PS Česká Lípa, vyšetřovatel ZPP a PČR. SDHO Kamenický Šenov přebrala místo zásahu, dokončila řádnou likvidaci, předala objekt majiteli a vrátila se zpět na základnu. (Poplach - 17:47 hod. , Návrat - 19:57 hod.)

 

Velitel jednotky: Aleš Vičan

Členové na místě zásahu: Michal Mikuš, František Svoboda, Tomáš Jungvirt, Lubomír Jakeš, Vladimír Hartl

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář