Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnešní den byla naše jednotka vyslána na požár sklepních prostor rodinného domu v Novém Oldřichově. Na místo zásahu bylo vysláno vozidlo Liaz CAS 24. Po příjezdu na místo události jednotka průzkumem zjistila, že se jedná o požár sklepních prostor - kotelny. Na likvidaci požáru jednotka použila jednoho vysokotlakého proudu vody. Zásah byl prováděn v dýchací technice. Na místo zásahu se dostavila jednotka HZS LK Česká Lípa, HZS ÚK Česká Kamenice a jednotka SDHO Nový Oldřichov. Přítomna byla i ZZS a PČR. Na místě zůstala jednotka SDHO Kamenický Šenov. Po předání místa majiteli se vrátila zpět na základnu. (Poplach - 09:25 hod. , Návrat - 11:01 hod.)

 

Velitel Jednotky: Aleš Vičan

Členové na místě zásahu: Pavel Bílek, Vladimír Hartl, František Svoboda

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář