Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dnešní den v podvečerních hodinách byla naše jednotka vyslána k požáru výškové budovy. Na místo zásahu byla vyslána Liaz CAS 24. Jednotka na místě zásahu zjistila, že se jedná o požár digestoře v kuchyni přízemního bytu vícepodlažního domu. Požár uhasili spolubydlící nájemníci domu. Jednotka odpojila el. enerigie, provedla evakuaci všech osob z domu a dohasila požár pomocí RHP. Jednotka vytvořila odvětrávací otvory - otevřením oken na schodišti, střeše budovy a nasadila přetlakový ventilátor pro odvětrání zakouřených prostor. Nikdo nebyl zraněn. Na místě PČR a vyšetřovatel ZPP. Jednotka se vrátila zpět na základnu. (Poplach - 19:45 hod., Návrat - 20:36 hod.)

 

Velitel zásahu: Aleš Vičan

Členové na místě zásahu: Michal Mikuš, Pavel Bílek, Tomáš Jungvirt, František Svoboda, Petr Tůma