Jdi na obsah Jdi na menu
 


Planý poplach - Požár pece v areálu hutě

21. 7. 2016

Jednotka vyjela na požár pece a areálu hutě fi.Elias Palme. Na místě bylo průzkumem zjištěno, že se nejedná o požár ale pouze o běžný stav pece na tavení skloviny. Jednotka vnikla do haly firmy otevřeným oknem, kde nalezla obsluhu zařízení. Tavič obsluhovatel potvrdil, že se nejedná o požár a že má tento stav plně pod kontrolou. 

Tento stav byl nahlášen na KOPIS a událost byla přehodnocena na planý poplach. Ostatní jednotky po dojezdu na místo události byly po dohodě odeslány zpět na své základny. Stejně tak i posádka vozidla ZZS a PČR. Na místo byl přizván zástupce majitele, aby provedl kontrolu objektu a byl seznámen s událostí. 

Jednotka se vrátila zpět na svou základnu.

(Poplach - 00:00 hod., Návrat - 00:41 hod.)

Členové na místě události: Michal Mikuš, Aleš Vičan, Petr Tůma, Petr Vecko, Stanislav Malý