Jdi na obsah Jdi na menu
 


Únik ropných produktů - Únik nafty

21. 2. 2016

Jednotka vyjela na sanaci motorové nafty z komunikace I/13. Dle informace z KOPIS měla jednotka zajistit od Kamenického Šenova přes Prácheň do Nového Boru. Průzkumem zjištěno, že komunikace vedoucí přes Kamenický Šenov a Prácheň je čistá, dále jednotka pokračovala z Práchně směrem na Nový Bor. Dojela až ke kruhovému objezdu v Okrouhlé, kde prováděla posyp komunikace již jednotka SDHO Nový Bor. Po dohodě s VZ a Kopis se naše jednotka přesunula na průzkum komunikace z Kamenického Šenova směrem na Českou Kamenici. I tento úsek byl čistý a tak se jednotka vrátila zpět na základnu. 

(Poplach - 11:46 hod., Návrat na základnu - 12:16 hod.)

Členové na místě zásahu:

Michal Mikuš, Tomáš Mrázek, František Svoboda, Petr Vecko, Petr Tůma, Michal Urban, Pavel Lidický, Milan Luxík