Jdi na obsah Jdi na menu
 


Požár - Požár klestí a trávy u fotbalového hřiště

31. 3. 2017

Jednotka vyjela na ohlášenou událost, kterou nahlásil vedoucí technické čety místní jednotce. Jednalo se o požár klestí, větví a trávy, který založila neznámá osoba na skladišti bioodpadu u fotbalového hřiště. Pracovník technické čety, který požár zpozoroval se ho snažil uhasit, ale vlivem větru to nebylo v jeho silách. Jednotka po příjezdu na místo události zjistila, že se jedná o požár na ploše cca 3x3 m, síly a prostředky na místě dostačující a pomocí jednoho jednoduchého vedení "C" provedla uhašení a likvidaci požáru. Po dohašení a zkropení okolí požáru se jednotka vrátila zpět na svou základnu.

(Poplach - 13:03 hod., Návrat - 14:04 hod.)

Členové na místě zásahu: Pavel Lidický, Aleš Vičan, Michal Mikuš, Stanislav Malý, Petr Vecko, Tomáš Mrázek