Jdi na obsah Jdi na menu
 


Technická pomoc - Čerpání vody_1

22. 2. 2017

Jednotka vyjela na vyčerpání vody ze sklepa RD. Průzkumem bylo zjištěno, že došlo k zatopení sklepa nově zrekonstruovaného RD. Ve sklepě umístěny technologie pro vytápění a ohřev vody. Jednalo se o zaplavení sklepa do výšky cca 1 m. Majitel tento objekt k bydlení zatím nevyužívá a tak bylo dohodnuto, že využijeme na vyčerpání plovoucí čerpadlo a následně k udržování přitékající vody kalové čerpadlo. Přítok stěnami sklepa byl natolik silný, že jeho vlastní čerpadlo nebylo dostatečně výkonné a tak bylo na místě ponecháno naše elektrické kalové čerpadlo do doby, než si majitel opatří své vlastní. Ze sklepa byla evakuována zahradní technika, tlaková myčka a sada kol na vozidlo. Následně se jednotka vrátila zpět na svou základnu. 

(Poplach - 19:00 hod., Návrat - 21:08 hod.)

Členové na místě zásahu: Aleš Vičan, Michal Mikuš, Pavel Bílek, Pavel Lidický, Stanislav Malý, Zdeněk Valíček